sobota, 25 czerwca 2011

Wybory Miss Pomorza Środkowego`95Wybory Miss Pomorza Środkowego odbyły się 25 marca 1995 r. w słupskim Teatrze Impresaryjnym. Na koncert przybyły tłumy ze Słupska, Koszalina, Gdańska i Warszawy.

1. Małgorzata Niewadził / Koszalin,
2. Aneta Ciemniewska / Słupsk,
3. Elżbieta Baranowska / Łeba,
4. Agnieszka Radawiec, / Słupsk,
5. Dorota Labuda /  Lębork,
6. Izabela Dzięcioł / Sławno,
7. Dorota Wróbel / Koszalin,
8. Ewa Mrotek / Koszalin,
9. Monika Gawlińska / Koszalin,
10. Agnieszka Chilińska / Słupsk,
11. Marieta Grycuk / Słupsk,
12. Ewa Łęcka / Słupsk,
13. Małgorzata Piotrowska / Białogard,
14. Joanna Baran / Damnica,
15. Wioletta Gryszko / Koszalin,
16. Ava Stankowska / Miastko,
17. Magdalena Matusiak / Ustka,
18. Monika Chróścicka-Wnętrzak / Słupsk.
Ostatni byli pierwszymi - koronę założyła 19-letnia Monika Chróścicka-Wnętrzak (nr 18) ze Słupska, tuż za nią uplasowały się: 18-letnia Małgorzata Niewadził i 19-letnia Małgorzata Piotrowska.

Dekoracji szarfami dokonała I Wicemiss Polonia`94 Magdalena Pęcikiewicz.Taka była jakość fotografii publikowanych w ówczesnych dziennikach. O urodzie wybranki często nie można było przekonać się naocznie lecz trzeba było uwierzyć na słowo.
Na zdjęciu Miss Pomorza Środkowego`95.


Monika Chróścicka-Wnętrzak z sukcesem wystąpiła na finale Miss Polonia`95, gdzie została wybrana I Wicemiss, a potem reprezentowała Polskę na Miss Universe w Las Vegas.Monika Chruścicka-Wnętrzak

5 komentarzy:

 1. Monika Chróścicka-Wnętrzak była finalistką konkursu Miss Nastolatek Wybrzeża 1994. Finał był transmitowany przez TVP Gdańsk. Nie znalazła się tam jednak w top 3. Brała również udział w konkursie "Dziewczyna na okładkę" organizowanym przez pismo "Dziewczyna". Pamiętam, że prawdopodobnie miała talent - grała na kontrabasie. ZM

  OdpowiedzUsuń
 2. Monika grała na saksofonie i pianinie. Ukończyła szkołę muzyczną w Słupsku, tym zakresie. wygrała wojewódzki Konkurs Moniuszkowski (sprawdzający wiedzę na temat życia i twórczości kompozytora)

  OdpowiedzUsuń
 3. a to ostatnie zdjęcie to albo nie ona, albo ktoś bardzo się postarał ją oszpecić. Ona była mega laską i wyglądała 100 razy lepiej - widziałem ją na żywo!Mega była!!

  OdpowiedzUsuń
 4. To jest Monika, w takiej sesji zdjęciowej ze specyficznie wydepilowanymi brwiami.

  OdpowiedzUsuń
 5. NADAL JEST MEGA LASKĄ. WYSTEPUJE NADAL NA SCENIE W FILMIE

  OdpowiedzUsuń