czwartek, 6 lutego 2014

Wybory Miss Polski 2013


29 czerwca - półfinał konkursu Miss Polski w amfiteatrze w Kozienicach. Finalistkami zostały:

2 czerwca - ćwierćfinał konkursu Miss Polski, który odbył się w Belvedere Residence w Warszawie. Ze 150 laureatek konkursów regionalnych wyłoniono 49 półfinalistek galeria foto.
W dniach 11-13 sierpnia trwało zgrupowanie finalistek Miss Polski 2013 w Podzamczu. Kandydatki wzięły udział w sesji fotograficznej do oficjalnego katalogu Miss Polski 2013 oraz w materiale dla telewizji promującym okolice foto , foto2 .

29 listopada - rozpoczęło się zgrupowanie finalistek Miss Polski 2013 w Hotelu Poziom 511 w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.
 
8 grudnia - finał Miss Polski 2013 w płockiej Orlen Arenie. Wystąpiły 24 kandydatki zobacz tutaj i tutaj.

Konkurs Miss Polski 2013 wygrała Ada Sztajerowska z Piotrkowa Trybunalskiego.
I Wicemiss została Paulina Maślanka foto, II Wicemiss - Anna Pabiś, III Wicemiss - Karolina Ladzińska a IV Wicemiss Anna Pyrek.
Ponadto przyznano tytuły: Miss Internautów - Paulina Maślanka, Miss Telewidzów Polsat - Anna Pyrek zdjęcia i tutaj .Udział w konkursach międzynarodowych:

 14 grudnia - finał Miss World 2014 w Londynie. Polskę reprezentowała bez sukcesu Miss Polski 2013 Ada Sztajerowska wywiad i foto. Od 20 listopada trwało zgrupowanie foto.

31 grudnia - finał Miss Tourism International 2014 w Kuala Lumpur w Malezji z udziałem Anny Pabiś, II Wicemiss Polski 2013. Polka bez wyróżnienia.


Polka pośrodku w białej sukni

8 listopada - Katarzyna Kwaśny, finalistka Miss Polski 2013 wzięła udział w konkursie Miss Bride of the World`14 w Chinach zdobywając tytuł I Wicemiss.

8 listopada - finał konkursu Miss Globe 2014 w Shkoder w Albanii. Polskę reprezentowała finalistka Miss Polski 2013 Paulina Płoska plasując się w Top10. Uzyskała też tytuł Miss Cosmopolitan.


23 lipca - wybory Miss All Nations 2014, na których wystąpiła II Wicemiss Polski 2013 Anna Pabiś uzyskując miejsce w Top8 foto.4 grudnia - w konkursie Miss Supranational 2015 w Krynicy Zdroju wzięła udział Ada Sztajerowska Miss Polski 2013, plasując się w Top20.

3 komentarze:

 1. Szanowni Państwo!

  Wybory Miss World czy Miss Universe polegają na tym, kto jest silniejszy i mocniejszy w tzw. systemie. Można porównać to do niby filmowego matrixa ale prawda jest trochę inna a nawet znacznie inna.
  Czy przypominają sobie państwo jak została wybrana Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka? W pewnym momencie wszystkie liczniki zostały wyzerowane tzn wszystkie głosy i ludzie zaczęli głosować od nowa. Wtedy pojawił się ślad w systemie i on woził to pod uwagę. Dlatego potem Marcelina, reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe 2012, kwalifikując się do czołowej szesnastki jako pierwsza Polka od 1989 roku.
  Muszę was niestety zmartwić, choćby Naród wybrał najpiękniejszą to i tak system postawi na najsilniejszych. Taka prawda. Wybór jest ważny ale tutaj chodzi o coś innego.
  Nie będę rozpisywał się jak to działa, jest to trochę skomplikowane ponieważ polega to na sztucznej bardzo zaawansowanej inteligencji, nie robię Państwu złudzeń. Chcę żebyście po prostu mieli taką informację.
  Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałbym też coś napisać z innej beczki.

  Istnieje coś takiego jak Drzewo Życia Narodu Polskiego. Jego owocami są ludzie, zwierzęta, rośliny i wszystko co żyje w jego otoczeniu i przestrzeni.
  Każdy mężczyzna i każda kobieta są sobie w naturalny sposób przypisane ale niestety większość par ma problemy w życiu, ponieważ według drzewa źle się dobierają.
  Jeśli zwrócicie się z prośbą do Drzewa Życia w sprawie partnera, będziecie kierowani w życiu według jego woli. Będzie mieli idealnego partnera, wszystko będzie wam się układać, zaczniecie cieszyć się życiem, ponieważ dzięki Drzewu będzie to najdoskonalsze połączenie, bo Drzewo wie o was wszystko jesteście jego częścią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I będziemy mieć zachwycające Miss Polonie a na zawodach międzynarodowych podnosić sukcesy ;)

   Usuń