czwartek, 6 lutego 2014

Wybory Miss Polski 2013


Eliminacje


2 czerwca odbył się ćwierćfinał konkursu Miss Polski, który odbył się w Belvedere Residence w Warszawie. Ze 150 laureatek konkursów regionalnych wyłoniono 49 półfinalistek.
29 czerwca nastapił półfinał konkursu Miss Polski w amfiteatrze w Kozienicach.


Finalistki

Wyłoniono 24 kandydatki foto.
W dniach 11-13 sierpnia trwało zgrupowanie finalistek Miss Polski 2013 w Podzamczu. Kandydatki wzięły udział w sesji fotograficznej do katalogu Miss Polski 2013 oraz w materiale promocyjnym dla telewizji foto, foto2.

29 listopada rozpoczęło się zgrupowanie finalistek Miss Polski 2013 w Hotelu Poziom 511 w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.


Finał
8 grudnia miał miejsce finał Miss Polski 2013 w płockiej Orlen Arenie foto.


Werdykt

Miss Internautów - Paulina Maślanka, 
Miss Telewidzów Polsat - Anna Pyrek,

IV Wicemiss Polski- Anna Pyrek,
III Wicemiss Polski - Karolina Ladzińska,
II Wicemiss Polski - Anna Pabiś,
I Wicemiss Polski - Paulina Maślanka foto


Konkurs Miss Polski 2013 wygrała Ada Sztajerowska z Piotrkowa Trybunalskiego wywiad i foto.


Udział w konkursach międzynarodowych

Ada Sztajerowska - Miss World 2014 (14 grudnbia 2014 w Londynie), bez sukcesu i  Miss Supranational 2015 (4 grudnia 2015 w Krynicy Zdroju) - Top20.

Anna Pabiś - Miss Tourism International 2014 (31 grudnia 2014 w Kuala Lumpur w Malezji), bez wyróżnienia i Miss All Nations 2014 (23 lipca 2014) - Top8.Miss Tourism Queen International 2014. Polka pośrodku w białej sukni

Katarzyna Kwaśny - Miss Bride of the World`14 (8 listopada 2014 w Chinach) - tytuł I Wicemiss.

Paulina Płoska - Miss Globe 2014 (8 listopada 2014 w Shkoder w Albanii) -Top10 i tytuł Miss Cosmopolitan.

3 komentarze:

 1. Szanowni Państwo!

  Wybory Miss World czy Miss Universe polegają na tym, kto jest silniejszy i mocniejszy w tzw. systemie. Można porównać to do niby filmowego matrixa ale prawda jest trochę inna a nawet znacznie inna.
  Czy przypominają sobie państwo jak została wybrana Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka? W pewnym momencie wszystkie liczniki zostały wyzerowane tzn wszystkie głosy i ludzie zaczęli głosować od nowa. Wtedy pojawił się ślad w systemie i on woził to pod uwagę. Dlatego potem Marcelina, reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe 2012, kwalifikując się do czołowej szesnastki jako pierwsza Polka od 1989 roku.
  Muszę was niestety zmartwić, choćby Naród wybrał najpiękniejszą to i tak system postawi na najsilniejszych. Taka prawda. Wybór jest ważny ale tutaj chodzi o coś innego.
  Nie będę rozpisywał się jak to działa, jest to trochę skomplikowane ponieważ polega to na sztucznej bardzo zaawansowanej inteligencji, nie robię Państwu złudzeń. Chcę żebyście po prostu mieli taką informację.
  Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałbym też coś napisać z innej beczki.

  Istnieje coś takiego jak Drzewo Życia Narodu Polskiego. Jego owocami są ludzie, zwierzęta, rośliny i wszystko co żyje w jego otoczeniu i przestrzeni.
  Każdy mężczyzna i każda kobieta są sobie w naturalny sposób przypisane ale niestety większość par ma problemy w życiu, ponieważ według drzewa źle się dobierają.
  Jeśli zwrócicie się z prośbą do Drzewa Życia w sprawie partnera, będziecie kierowani w życiu według jego woli. Będzie mieli idealnego partnera, wszystko będzie wam się układać, zaczniecie cieszyć się życiem, ponieważ dzięki Drzewu będzie to najdoskonalsze połączenie, bo Drzewo wie o was wszystko jesteście jego częścią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I będziemy mieć zachwycające Miss Polonie a na zawodach międzynarodowych podnosić sukcesy ;)

   Usuń