sobota, 25 czerwca 2011

Wybory Miss Ziemi Koszalińskiej`92Koncert miał miejsce 23 lutego 1992 r.  Prowadził go Kuba Grabski, dziennikarz PRiTV Koszalin, w tempie dwukrotnie szybszym niż w Teleexpressie.


Kandydatki przedstawiały się w kostiumach kąpielowych, zasłaniając się parasolkami.

Intelekt dziewcząt był sprawdzany dwukrotnie - na początku imprezy, gdy odpowiadały na pytania prowadzącego oraz później - w trakcie spektaklu.
O ile kandydatki były poinformowane o zakresie pytań z pierwszej rundy, o tyle prowadzący był za tym, by pytania z drugiej rundy były losowane i kompletnie nieznane kandydatkom. Na szczęście przekonano go by dzień wcześniej pytania finalistkom udostępnił. Na szczęście, gdyż nie doszło dzięki temu do nieplanowanej kompromitacji stremowanych kandydatek.
A oto jak brzmiały niektóre z przygotowanych pytań: 1. mebel na pół litery, 2. z czym kojarzą się następujące nazwiska: Margaret Mitchell i Aleksandra Ripley, 3. lampart, leopard, pantera - co różni te zwierzęta, 4. proszę uzupełnić brakującą część pary: Tristan i ..., hrabia Wroński i ..., Dulcynea z Tobso i ..., Dalida i..., Bogumił Niechcic i....

W ramach przerywników artystycznych zaprezentował się kabaret Koń Polski oraz Janusz Rewiński.

I Wicemiss została Katarzyna Zdrojewska z Koszalina, studentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.Miss miała nieco egzotyczną urodę - wyróżniała się czarnymi, kręconymi włosamiMiss Ziemi Koszalińskiej`92 i Miss Publiczności została wybrana Dorota Wróbel z Koszalina, absolwentka LO.

Otrzymała koronę z rąk abdykującej Izabeli Stankiewicz, Miss Ziemi Koszalińskiej`91.


Dorota Wróbel

Dorota Wróbel została wybrana I Wicemiss Polski`92, a pół roku później, po niespodziewanej abdykacji Elżbiety Dziech, na jej głowę włożono koronę Miss Polski`92.


Katarzyna Zdrojewska
I Wicemiss Ziemi Koszalińskiej`92 Katarzyna Zdrojewska: "Zawsze marzyłam, aby zostać modelką i sprawdzianem moich umiejętności miały być dla mnie te wybory. Była to wspaniała zabawa."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz