środa, 22 czerwca 2011

Wybory Miss Lubelszczyzny`86

Wybory Miss Lubelszczyzny`86, organizowane przez agencję Alma-Art, odbyły się w Chatce Żaka, która zgromadziła komplet publiczności. Po muzycznym preludium w wykonaniu zespołu "Stefanki Goes Fanki", na scenie ukazała się ósemka niecierpliwie oczekiwanych i gorąco powitanych oklaskami kandydatek.
Na początku zostały przepytane przez prowadzącego imprezę Wojciecha Welika i opowiedziały o sobie oraz swoich planach na przyszłość. Na pytanie dlaczego występują w konkursie, odpowiedzi były niemal identyczne - głównym motywem była ciekawość i chęć przekonania się jak taka impreza wygląda naprawdę.
Po prezentacji kandydatek w sukienkach i strojach kąpielowych, jury udało się na naradę, a czas oczekiwania umilał Władysław Komar ze swym kabaretem.


Wyniki były następujące:


Miss Lubelszczyzny, Miss Publiczości i Miss Foto - Urszula Cywińska z Lublina, uczennica klasy maturalnej LO, Miss Lublina`86,
I Wicemiss - Małgorzata Pietroń z Lublina, II Wicemiss - Beata Korabiowska z Lublina.

Miss otrzymała w nagrodę wycieczkę zagraniczną, zestaw kosmetyków i drobne upominki a Wicemiss podzieliły się czapką z lisa i sukienką.

Wszystkie uczestniczki otrzymały kwiaty, bezpłatne karty wstępu do kin i wejściówki do klubu Arcus.

Prawo reprezentowania Lublina w półfinałach Miss Polonia otrzymała Urszula Cywińska, która zakwalifikowała się do finału Miss Polonia`86.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz