sobota, 25 czerwca 2011

Agnieszka Kotlarska na konkursie Miss International`91

 Zmieścisz się w pierwszej trójce....


Stając w konkursowe szranki, Agnieszka Kotlarska wypełniała ankietę, w której jedno z pytań dotyczyło krajów, które chciałaby odwiedzić. Wymieniła Francję, Japonię i Brazylię. Nie przypuszczała, że to marzenie tak szybko się spełni. Po zdobyciu latem korony Miss Polski`91 już 29 września wyleciała do Paryża na zgrupowanie przed finałem Miss International`91.Zabrała ze sobą czarny kostium kąpielowy, strój szlachcianki polskiej i bladoróżową suknię wieczorową. Na pożegnanie prezes Misslandu Jerzy Chmielewski powiedział jej: „myślę, że zmieścisz się w pierwszej trójce”.
W Paryżu spotkało się 51 uczestniczek konkursu, skąd zostały zabrane do Tokio. Zamieszkały w ekskluzywnym hotelu Hayatt i zwiedzały Tokyo i okolice.

Na plenerze fotograficznym Agnieszka była najbardziej obfotografowaną dziewczyną, a potem 13 października 1991 r. wygrała konkurs Miss International`91 znaczną przewagą głosów jury. Za tytuł  otrzymała 15 tys. dolarów.

W Japonii najbardziej zaimponowała jej technika na poziomie XXI wieku, uprzejmość i obowiązkowość Japończyków, a najbardziej smakowała tempura.


Agnieszka Kotlarska - pierwszy (ale nie ostatni) tytuł Miss International dla Polski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz